Dinsdag 8 oktober

12:00 - 12:00

Defensie

Defensie Projectenoverzicht 2019

Inbreng feitelijke vragen
12:00 - 12:00

Defensie

Personeelsrapportage over midden 2019

Inbreng feitelijke vragen
12:00 - 12:00

Defensie

Begroting Defensie 2020

Inbreng feitelijke vragen
13:15 - 13:30

Infrastructuur en Waterstaat

Bevorderen van de verkeersveiligheid voor blinden en slechtzienden

Petitie
Y1 - Petitie Statenpassage
13:30 - 13:45

Sociale Zaken en Werkgelegenheid

Save the Children/Defence for Children - Onderzoek bieden toereikende levensstandaard aan kinderen

Petitie
Y2 - Petitie Statenpassage
13:30 - 14:00

Financiën

Voorbereidingsgroep onderzoek toepassing artikel 3.1 CW (Oudkamer)

Vergadering
13:30 - 13:45

Europese Zaken

Vrijlating Catalaanse gevangenen in Spanje

Petitie
Y1 - Petitie Statenpassage
13:30 - 13:45

Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking

Girls Rights Watch i.v.m. Wereldmeisjesdag

Petitie
Y3 - Petitie Statenpassage
13:30 - 13:45

Infrastructuur en Waterstaat

Personenvervoer op de rails

Petitie
13:45 - 14:00

Sociale Zaken en Werkgelegenheid

ONSbank - Documentaire "Schuldmachine"

Petitie
Y1 - Petitie Statenpassage
14:00 - 15:00

Onderwijs, Cultuur en Wetenschap

Voorbereidingsgroep Emancipatie

Vergadering
14:00 - 14:00

Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking

Voorstel omzetten Algemeen Overleg Wereldbank in Schriftelijk Overleg

E-mailprocedure
14:00 - 14:00

Onderwijs, Cultuur en Wetenschap

Reactie op verzoek commissie over een zevental documenten betreffende het hoger onderwijs aan de Kamer te doen toekomen

Inbreng schriftelijk overleg
16:00 - 17:00

Delegatie naar de NAVO-Assemblee

NAVO PA - Delegatievergadering

Delegatievergadering
Donkerkamer, Tweede Kamer  (besloten)
16:30 - 18:30

Bouwbegeleidingscommissie

Vergadering Bouwbegeleidingscommissie

Vergadering
Klompezaal  (besloten)
16:30 - 17:30

Economische Zaken en Klimaat

Procedurevergadering

Procedurevergadering
Groen van Prinstererzaal
16:30 - 18:00

Justitie en Veiligheid

Misdaadgeld

Technische briefing
Wttewaall van Stoetwegenzaal  (besloten)
16:30 - 17:00

Sociale Zaken en Werkgelegenheid

Extra procedurevergadering

Procedurevergadering
Troelstrazaal
16:30 - 18:00

Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

2Solve over het feitenonderzoek naar de toezichtsketen en tekortkomingen hierin bij kleine- en middelgrote slachthuizen Noord-Nederland - vangt nu aan om 17.15 uur i.p.v. 16.30 uur

Gesprek
16:30 - 18:00

Kunstcommissie

Kunstcommissie

Vergadering
Suze Groenewegzaal  (besloten)
16:45 - 17:45

Binnenlandse Zaken

Technische briefing over de evaluatie Woningwet

Technische briefing
Thorbeckezaal
17:15 - 18:45

Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

2Solve over het feitenonderzoek naar de toezichtsketen en tekortkomingen hierin bij kleine- en middelgrote slachthuizen Noord-Nederland

Gesprek
Aletta Jacobszaal  (besloten)
17:45 - 20:15

Buitenlandse Zaken

Raad Buitenlandse Zaken LET OP GEWIJZIGD TIJDSTIP

Algemeen overleg
Troelstrazaal
18:00 - 19:00

Kunstcommissie

Kunstcommissie

Vergadering
Suze Groenewegzaal  (besloten)
19:00 - 22:00

Economische Zaken en Klimaat

Techniekpact

Algemeen overleg
Thorbeckezaal
19:00 - 21:00

Europese Zaken

Raad Algemene Zaken dd 15 oktober 2019 (tijd gewijzigd)

Algemeen overleg
20:30 - 22:30

Europese Zaken

Raad Algemene Zaken dd 15 oktober 2019

Algemeen overleg
Groen van Prinstererzaal

Kies periode

tot Toepassen
Filters wissen