Amendement

Nader gewijzigd amendement van het lid Krol c.s. ter vervanging van nr. 9 over het in stand houden van de gemeente Haren

Download Download

Indieners


Stemmingsuitslag

via hoofdelijke stemming


detail stemming
Voor
Aalst van, R.R. (PVV)
Agema, M. (PVV)
Alkaya, M.Ö. (SP)
Arissen, F.M. (PvdD)
Azarkan, F. (DENK)
Baudet, T.H.P. (FvD)
Beckerman, S.M. (SP)
Beertema, H.J. (PVV)
Bisschop, R. (SGP)
Bosma, M. (Martin) (PVV)
Brenk van, C.M. (50PLUS)
Dijck van, A.P.C. (Tony) (PVV)
Dijk van, E. (Emiel) (PVV)
Dijk van, J.J. (Jasper) (SP)
Fritsma, S.R. (PVV)
Futselaar, F.W. (SP)
Gerbrands, K. (PVV)
Gerven van, H.P.J. (SP)
Graaf de, M. (PVV)
Graus, D.J.G. (PVV)
Helder, L.M.J.S. (PVV)
Hiddema, T.U. (FvD)
Hijink, H.P.M. (SP)
Jong de, L.W.E. (PVV)
Karabulut, S. (SP)
Kent van, B. (SP)
Kops, A. (PVV)
Krol, H.C.M. (50PLUS)
Kuzu, T. (DENK)
Laçin, C. (SP)
Leijten, R.M. (SP)
Maeijer, V. (PVV)
Marijnissen, L.M.C. (SP)
Markuszower, G. (PVV)
Mulder, E. (Edgar) (PVV)
Nispen van, M. (SP)
Ouwehand, E. (PvdD)
Raak van, A.A.G.M. (SP)
Raan van, L. (PvdD)
Rooijen van, M.J. (50PLUS)
Sazias, L. (50PLUS)
Staaij van der, C.G. (SGP)
Stoffer, C. (SGP)
Wassenberg, F.P. (PvdD)
Weerdenburg van, V.D.D. (PVV)
Wilders, G. (PVV)
Öztürk, S. (DENK)
Tegen
Amhaouch, M. (CDA)
Arib, K. (PvdA)
Asscher, L.F. (PvdA)
Azmani, M. (VVD)
Becker, B. (VVD)
Berg van den, J.A.M. (CDA)
Bergkamp, V.A. (D66)
Boer den, M.G.W. (D66)
Bosch van den, A. (VVD)
Bosman, A. (VVD)
Bouali, A. (D66)
Broeke ten, J.H. (VVD)
Bruins Slot, H.G.J. (CDA)
Bruins, E.E.W. (ChristenUnie)
Buitenweg, K.M. (GroenLinks)
Dam van, C.J.L. (CDA)
Diertens, A.E. (D66)
Dijk van, G.J. (Gijs) (PvdA)
Dijkhoff, K.H.D.M. (VVD)
Dijksma, S.A.M. (PvdA)
Dijkstra, P.A. (Pia) (D66)
Dijkstra, R.J. (Remco) (VVD)
Dik-Faber, R.K. (Carla) (ChristenUnie)
Diks, L.I. (GroenLinks)
Eijs van, J.M. (D66)
El Yassini, Z. (VVD)
Ellemeet, C.E. (GroenLinks)
Geluk-Poortvliet, L.W.D. (CDA)
Geurts, J.L. (CDA)
Graaf van der, S.J.F. (ChristenUnie)
Groothuizen, M. (D66)
Haersma Buma van, S. (CDA)
Haga van, W.R. (VVD)
Heerema, R.J. (Rudmer) (VVD)
Heerma, P.E. (Pieter) (CDA)
Helvert van, M.J.F. (CDA)
Hennis-Plasschaert, J.A. (VVD)
Hermans, S.T.M. (VVD)
Hul van den, K.A.E. (PvdA)
Jetten, R.A.A. (D66)
Klaver, J.F. (GroenLinks)
Koerhuis, D.A.N. (VVD)
Koopmans, S.M.G. (VVD)
Kröger, S.C. (GroenLinks)
Kuik, A. (CDA)
Kuiken, A.H. (PvdA)
Laan-Geselschap, A.J.M. (VVD)
Lange de, L.A. (VVD)
Lee van der, T.M.T. (GroenLinks)
Linde van der, R.E. (VVD)
Lodders, W.J.H. (VVD)
Martels von, M.R.H.M. (CDA)
Meenen van, P.H. (D66)
Molen van der, H. (CDA)
Moorlag, W.J. (PvdA)
Mulder, A. (Anne) (VVD)
Mulder, A.H. (Agnes) (CDA)
Nijboer, H. (PvdA)
Nijkerken-de Haan, C.N.A. (VVD)
Ojik van, A. (Bram) (GroenLinks)
Oosten van, F. (VVD)
Paternotte, J.M. (D66)
Pechtold, A. (D66)
Peters, W.P.H.J. (René) (CDA)
Ploumen, E.M.J. (Lilianne) (PvdA)
Raemakers, R. (D66)
Rog, M.R.J. (CDA)
Ronnes, H.A.G. (CDA)
Rutte, A.C.L. (Arno) (VVD)
Segers, G.J.M. (ChristenUnie)
Sienot, M.F. (D66)
Sjoerdsma, S.W. (D66)
Slootweg, E.J. (CDA)
Sneller, J.C. (D66)
Snels, B.A.W. (GroenLinks)
Tellegen, O.C. (VVD)
Tielen, J.Z.C.M. (VVD)
Toorenburg van, M.M. (CDA)
Veldman, H.S. (VVD)
Verhoeven, K. (D66)
Voordewind, J.S. (ChristenUnie)
Westerveld, E.M. (GroenLinks)
Weverling, A. (VVD)
Weyenberg van, S.P.R.A. (D66)
Wiersma, A.D. (VVD)
Wout van 't, B. (VVD)
Wörsdörfer, M. (VVD)
Yesilgöz-Zegerius, D. (VVD)
Ziengs, E. (VVD)
Özdil, Z. (GroenLinks)
Özütok, N. (GroenLinks)
Afwezig
Belhaj, S. (D66)
Grashoff, H.J. (Rik) (GroenLinks)
Groot de, T.C. (D66)
Kwint, J.P. (SP)
Madlener, B. (PVV)
Middendorp, J. (VVD)
Omtzigt, P.H. (CDA)
Roon de, R. (PVV)
Thieme, M.L. (PvdD)
Tongeren van, L. (GroenLinks)
Voortman, L.G.J. (GroenLinks)
Vries de, A. (Aukje) (VVD)