Ruben Brekelmans
Samenvatting
Ruben Brekelmans is geboren in Leidschendam op 18 juli 1986 en woont in Oisterwijk. Hij is in totaal 1204 dagen actief in de Tweede Kamer.
"Ik ben Kamerlid geworden om Nederland veilig te houden"
Meer info
Links naar sociale media
Waar staat dit Kamerlid voor?
Drie vragen aan Ruben Brekelmans.
1. Wat is uw persoonlijke drijfveer om Kamerlid te zijn?
Ik ben Kamerlid geworden om Nederland veilig te houden. De dreigingen zijn groot. Daarom moeten we onze defensie en onze bondgenootschappen met de NAVO versterken.
2. Wat wilt u veranderen aan Nederland?
Als we defensie versterken, zou ik ook willen dat we de bedrijven opschalen die daaraan bijdragen. Daar liggen enorm veel kansen. We hebben veel innovatieve bedrijven die iets voor defensie kunnen betekenen. Dat is goed voor onze veiligheid én economie.
3. Wie is uw inspiratiebron?
De Canadees Michael Ignatieff. Hij heeft in zijn jaren als politicus best wat fouten gemaakt. Daar schreef hij een boek over. Ik heb zijn vak zelf ook gevolgd. Hier leerde ik onder andere hoe je om kunt gaan met fouten en met welke dilemma’s je in de politiek te maken kunt hebben.