Het vragenuur van dinsdag 31 maart
Het vragenuur van dinsdag 31 maart gaat over de volgende onderwerpen: Amerikaanse wapens bestemd voor Oekraïne die mogelijk naar het Midden-Oosten gaan, kinderen en huiselijk geweld en het tekort aan zware jeugdzorg.
Dit zijn de vragen in het vragenuur
- Kati Piri (GroenLinks-PvdA) aan de minister van Buitenlandse Zaken over het bericht ‘Pentagon wil wapens voor Oekraïne naar Midden-Oosten sturen’ (NOS.nl, 26 maart 2026)
- Marijke Synhaeve (D66) aan de minister van Langdurige Zorg, Jeugd en Sport over het bericht ‘Onderzoek naar kinderen en huiselijk geweld schiet al jaren tekort, vinden jeugdbeschermers’ (NOS.nl, 28 maart 2026)
- Nicole Moinat (Groep Markuszower) aan de minister van Langdurige Zorg, Jeugd en Sport over het bericht ‘Honderden ‘onhandelbare’ jongeren voor miljoenen ‘gedumpt’ op vakantieparken: ‘Zij leven in het niks’’ (AD.nl, 26 maart 2026)
Live volgen
Het vragenuur is elke dinsdag om 14.00 uur. Bekijk het vragenuur met de app Debat Direct. Of kijk via deze website, in video of audio. Het vragenuur wordt live uitgezonden op Nederland 1 en op NPO Politiek en live ondertiteld. Het vragenuur is ook te volgen via een livestream in Nederlandse Gebarentaal.
Samenvatting
Van elke vraag wordt een samenvatting gemaakt in een kort webverslag. Deze verschijnen kort na het vragenuur.
Verslag
Van het vragenuur wordt een woordelijk verslag gemaakt. Dit staat binnen vier uur na het uitspreken van de vragen op deze website.
Terugkijken
Terugkijken kan ook. Direct na het vragenuur kunt u via Debat Direct alle vragen nog eens terugkijken.