Het vragenuur van dinsdag 10 februari

Het vragenuur van dinsdag 10 februari gaat over de volgende onderwerpen: een ondergedoken agent, asbest in speelzand voor kinderen en de toepassing van gewasbeschermingsmiddelen. 

Dit zijn de vragen in het vragenuur

  • Ingrid Coenradie (JA21) aan de minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, bij afwezigheid van de minister van Justitie en Veiligheid, over het bericht ‘Agent met gezin ondergedoken na ophef over arrestatie onder Bollendak in Utrecht’ (AD.nl, 4 februari 2026
  • Sandra Beckerman (SP) aan de staatssecretaris van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (Tielen) over het bericht ‘Asbest in speelzand voor kinderen: ‘Dit is echt heel ernstig’’ (AD.nl, 4 februari 2026
  • Anne-Marijke Podt (D66) aan de minister van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur over het bericht ‘NVWA: zorgen om lage naleving toepassing gewasbeschermingsmiddelen in snijbloemen’ (NVWA.nl, 3 februari 2026

Live volgen

Het vragenuur is elke dinsdag om 14.00 uur. Bekijk het vragenuur met de app Debat Direct. Of kijk via deze website, in video of audio. Het vragenuur wordt live uitgezonden op Nederland 1 en op NPO Politiek en live ondertiteld. Het vragenuur is ook te volgen via een livestream in Nederlandse Gebarentaal.

Samenvatting

Van elke vraag wordt een samenvatting gemaakt in een kort webverslag. Deze verschijnen kort na het vragenuur.

Verslag

Van het vragenuur wordt een woordelijk verslag gemaakt. Dit staat binnen vier uur na het uitspreken van de vragen op deze website.

Terugkijken

Terugkijken kan ook. Direct na het vragenuur kunt u via Debat Direct alle vragen nog eens terugkijken.