Stenogram : Stemmingen Verdere behandeling van aanhangige stukken
16 Stemmingen Verdere behandeling van aanhangige stukken
Vergaderjaar 2024-2025
Vergaderingnummer 100
Te raadplegen sinds
2025-09-12Inhoudsopgave
Gerelateerde informatie
Toon alle stukken over dossier36770Toon alle items in vergaderingHandelingen TK 2024-2025, 100
Stemmingen Verdere behandeling van aanhangige stukken
Aan de orde zijn de stemmingen in verband met de verdere behandeling van aanhangige stukken (36770).
In stemming komt het gewijzigde voorstel van de fractie van de SGP tot het doen vervallen van een wetsvoorstel (stuk nr. 5).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van DENK, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, BBB, JA21 en de PVV voor dit voorstel hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat het is aangenomen.
In stemming komt het voorstel van de fractie van de SGP tot het toevoegen van een brief (stuk nr. 6).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, BBB en de PVV voor dit voorstel hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat het is aangenomen.
In stemming komt het voorstel van de fracties van GroenLinks-PvdA en de SP tot het toevoegen van een brief (stuk nr. 4).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, Volt, D66, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, BBB en de PVV voor dit voorstel hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat het is aangenomen.
Ik stel voor om de lijst vast te stellen zoals deze nu is komen te luiden.
Daartoe wordt besloten.