Gerelateerde documenten

Hier vindt u documenten die gerelateerd zijn aan bovenstaand Kamerstuk.

Wetsvoorstellen regering

36785 Regels met betrekking tot de handhaving in de sociale zekerheid om meer passend handhaven mogelijk te maken (Wet handhaving sociale zekerheid) - Regels met betrekking tot de handhaving in de sociale zekerheid om meer passend handhaven mogelijk te maken (Wet handhaving sociale zekerheid)

Indiener Y.J. van Hijum, minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

Advies Afdeling advisering Raad van State

36785 Advies Afdeling advisering Raad van State inzake regels met betrekking tot de handhaving in de sociale zekerheid om meer passend handhaven mogelijk te maken (Wet handhaving sociale zekerheid) - Regels met betrekking tot de handhaving in de sociale zekerheid om meer passend handhaven mogelijk te maken (Wet handhaving sociale zekerheid)

Indiener Th.C. de Graaf, vicepresident van de Raad van State

Advies Afdeling advisering Raad van State en Nader rapport

36785-4 Advies Afdeling advisering Raad van State en Nader rapport - Regels met betrekking tot de handhaving in de sociale zekerheid om meer passend handhaven mogelijk te maken (Wet handhaving sociale zekerheid)

Indiener Th.C. de Graaf, vicepresident van de Raad van State

Voorstel van wet

36785-2 Voorstel van wet - Regels met betrekking tot de handhaving in de sociale zekerheid om meer passend handhaven mogelijk te maken (Wet handhaving sociale zekerheid)

Indiener Y.J. van Hijum, minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

Koninklijke boodschap

36785-1 Koninklijke boodschap - Regels met betrekking tot de handhaving in de sociale zekerheid om meer passend handhaven mogelijk te maken (Wet handhaving sociale zekerheid)

Indiener Y.J. van Hijum, minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

Activiteiten

Procedures en brieven SZW

Procedurevergadering
Tijd activiteit: 16:30