Stenogram : Stemmingen moties Wet coördinatie terrorismebestrijding en nationale veiligheid
15 Stemmingen moties Wet coördinatie terrorismebestrijding en nationale veiligheid
Vergaderjaar 2023-2024
Vergaderingnummer 18
Te raadplegen sinds
2024-05-28Inhoudsopgave
Gerelateerde informatie
Toon alle stukken over dossier35958Toon alle items in vergaderingHandelingen TK 2023-2024, 18
Stemmingen moties Wet coördinatie terrorismebestrijding en nationale veiligheid
Aan de orde zijn de stemmingen over moties, ingediend bij de behandeling van het wetsvoorstel Regels inzake de coördinatie ten aanzien van terrorismebestrijding en de bescherming van de nationale veiligheid ten behoeve van het verhogen van de weerbaarheid tegen dreigingen en risico’s (Wet coördinatie terrorismebestrijding en nationale veiligheid),
te weten:
-de motie-Mutluer/Sjoerdsma over een invoeringstoets met ten minste de vraag of de NCTV zijn coördinatietaak kan uitvoeren zonder de grenzen daarvan te overschrijden (35958, nr. 18);
-de motie-Michon-Derkzen over inventariseren welke knelpunten gemeenten ervaren bij de samenwerking met de NCTV (35958, nr. 19).
(Zie wetgevingsoverleg van 23 oktober 2023.)
In stemming komt de motie-Mutluer/Sjoerdsma (35958, nr. 18).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks, BIJ1, Volt, DENK, Fractie Den Haan, de PvdA, de PvdD, D66, Lid Omtzigt, de ChristenUnie, de VVD, het CDA, JA21, Groep Van Haga, de PVV, FVD en BBB voor deze motie hebben gestemd en de leden van de fractie van de SGP ertegen, zodat zij is aangenomen.
In stemming komt de motie-Michon-Derkzen (35958, nr. 19).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks, BIJ1, Volt, Fractie Den Haan, de PvdA, de PvdD, D66, Lid Omtzigt, de ChristenUnie, de VVD, de SGP, het CDA, JA21, Groep Van Haga, de PVV en BBB voor deze motie hebben gestemd en de leden van de fracties van DENK en FVD ertegen, zodat zij is aangenomen.
We gaan nu bladeren. Even kijken. We gaan verder bij punt 24, de stemmingen over moties ingediend bij het tweeminutendebat Rapport "Schaduwdansen" over grensoverschrijdend gedrag in de danssector. De rest doen we dus op een later moment.