E-mailprocedure : E-MAILPROCEDURE: Verzoek van het lid Michon-Derkzen (VVD) om het CD JBZ-Raad om te zetten in een schriftelijk overleg (uiterlijk 26/02 om 12.00 uur)

De vergadering moet nog plaatsvinden

26 februari 2026
12:00 uur
Van: Commissie J&V
Verzonden: dinsdag 24 februari 2026 16:40
Aan: DL-GC-Commissie-J&V 
Onderwerp: [E-MAILPROCEDURE]: Verzoek van het lid Michon-Derkzen (VVD) om het CD JBZ-Raad om te zetten in een schriftelijk overleg (uiterlijk 26/02 om 12.00 uur)
 
Geachte (plv.) leden van de vaste commissie voor Justitie en Veiligheid,
 
Hierbij treft u het verzoek van het lid Michon-Derkzen (VVD) om het commissiedebat, d.d. 4 maart 2026, over de JBZ-Raad van 5-6 maart 2026 te Brussel om te zetten in een schriftelijk overleg. De inbreng zal dan plaatsvinden op maandag 2 maart 2026 12.00 uur.
 
Ik verzoek u uiterlijk donderdag 26 februari 2026 om 12.00 uur kenbaar te maken of u instemt met het voorstel (graag door middel van een ‘allen beantwoorden’ op dit e-mailbericht). Spoedig daarna wordt u geïnformeerd over de uitkomst.*

Met vriendelijke groet,
Bas Paauwe
Adjunct-griffier
Vaste commissie voor Justitie en Veiligheid
Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
 
Van: Vos, P.B. de Namens Michon-Derkzen, I.J.M. (Ingrid)
Verzonden: dinsdag 24 februari 2026 16:20
Aan: Commissie J&V
CC: Laseur, D.P. 
Onderwerp: E-mail procedure JBZ raad
 
 
Goedemiddag,
 
Ik zou graag een e-mail procedure willen starten om het commissiedebat JBZ Raad 5-6 maart 2026 (Brussel) van 4 maart aanstaande om te zetten in een SO.
 
Met vriendelijke groet,
Ingrid Michon-Derkzen

Agendapunten

1

Verzoek om het CD JBZ-Raad om te zetten in een schriftelijk overleg

Te behandelen:

Loading data