Stenogram : Stemmingen moties Wet inroepbevoegdheid ACM
20 Stemmingen moties Wet inroepbevoegdheid ACM
Vergaderjaar 2025-2026
Vergaderingnummer 94
Te raadplegen sinds
2026-10-19Inhoudsopgave
Gerelateerde informatie
Toon alle stukken over dossier36774Toon alle items in vergaderingHandelingen TK 2025-2026, 94
Stemmingen moties Wet inroepbevoegdheid ACM
Aan de orde zijn de stemmingen over moties, ingediend bij de behandeling van het Voorstel van wet van het lid Bushoff tot wijziging van de Mededingingswet in verband met de uitbreiding van het concentratietoezicht (Wet inroepbevoegdheid ACM),
te weten:
-de motie-Van der Lee over een invoeringstoets houden (36774, nr. 16);
-de motie-Bühler c.s. over de wet niet in werking laten treden voordat de ACM de conceptleidraad in openbare consultatie heeft gebracht (36774, nr. 17);
-de motie-Kisteman over het wetsvoorstel laten toetsen op de brede economische gevolgen, alvorens de wetsbehandeling voort te zetten (36774, nr. 18);
-de motie-Kisteman over het wetsvoorstel voorleggen aan het Adviescollege toetsing regeldruk, alvorens de wetsbehandeling voort te zetten (36774, nr. 19).
(Zie vergadering van 3 september 2026.)
In stemming komt de motie-Van der Lee (36774, nr. 16).
De voorzitter:
Ik constateer dat deze motie met algemene stemmen is aangenomen.
In stemming komt de motie-Bühler c.s. (36774, nr. 17).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van PRO, 50PLUS, Volt, het CDA, de VVD, de SGP, de ChristenUnie, JA21, BBB, Lid Keijzer en FVD voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.
In stemming komt de motie-Kisteman (36774, nr. 18).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van 50PLUS, de VVD, de SGP, JA21, BBB, Lid Keijzer en FVD voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.
In stemming komt de motie-Kisteman (36774, nr. 19).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van 50PLUS, de VVD, de SGP, JA21, BBB, Lid Keijzer en FVD voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.
Daarmee zijn we aan het einde gekomen van de stemmingen. Dank u allen voor uw medewerking. Ik schors een kort ogenblik. Dan gaan we verder met de regeling van werkzaamheden.
De vergadering wordt enkele ogenblikken geschorst.