Stenogram : Stemmingen Wijziging begroting Economische Zaken 2026 samenhangende met de Voorjaarsnota
22 Stemmingen Wijziging begroting Economische Zaken 2026 samenhangende met de Voorjaarsnota
Vergaderjaar 2025-2026
Vergaderingnummer 85
Te raadplegen sinds
2026-09-18Inhoudsopgave
Gerelateerde informatie
Toon alle stukken over dossier36915-XIII36915-XIIIToon alle items in vergaderingHandelingen TK 2025-2026, 85
Stemmingen Wijziging begroting Economische Zaken 2026 samenhangende met de Voorjaarsnota
Aan de orde zijn de stemmingen in verband met het wetsvoorstel Wijziging van de begrotingsstaten van het Ministerie van Economische Zaken (XIII) voor het jaar 2026 (wijziging samenhangende met de Voorjaarsnota) (36915-XIII).
In stemming komt het amendement-Dassen c.s. (stuk nr. 7).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van PRO, de SP, 50PLUS, D66, Volt, de PvdD, het CDA, DENK, de VVD, de ChristenUnie, JA21, BBB, Groep Markuszower en FVD voor dit amendement hebben gestemd en de leden van de fracties van de SGP en de PVV ertegen, zodat het is aangenomen.
In stemming komt het wetsvoorstel, zoals op onderdelen gewijzigd door de aanneming van het amendement-Dassen c.s. (stuk nr. 7).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van PRO, 50PLUS, D66, Volt, het CDA, DENK, de VVD, de SGP, de ChristenUnie, JA21, BBB, Groep Markuszower en de PVV voor dit wetsvoorstel hebben gestemd en de leden van de fracties van de SP, de PvdD en FVD ertegen, zodat het is aangenomen.