Procedurevergadering : Procedurevergadering Infrastructuur en Waterstaat
De vergadering moet nog plaatsvinden
25 februari 2026
10:15 - 11:15 uur
10:15 - 11:15 uur
Locatie:
Klompézaal
Commissie: Infrastructuur en Waterstaat
Commissie: Infrastructuur en Waterstaat
Agendapunten
-
1
Regeling van werkzaamheden
Verzoeken voor de commissie-RvW kunnen tot uiterlijk 16.00 uur op de werkdag voor de dag van de procedurevergadering worden aangemeld bij de griffier. -
2
Brievenlijst particulieren
-
3
Brievenlijst organisaties
-
4
Voornemen tot het sluiten van een uitvoeringsverdrag inzake Wijziging van een aantal reglementen behorende bij de op 20 maart 1958 te Genève tot stand gekomen Overeenkomst betreffende de vaststelling van geharmoniseerde technische reglementen van de Verenigde Naties voor voertuigen op wielen en voor uitrustingsstukken en onderdelen die daarop kunnen worden gemonteerd en/of gebruikt, en betreffende de voorwaarden voor wederzijdse erkenning van goedkeuringen die krachtens die reglementen van de Verenigde Naties zijn verleend (Trb. 1959, 83)
Te behandelen:
Loading data -
5
Derde en Vierde wijziging van het Administratief Akkoord tussen het Koninkrijk der Nederlanden en de Volksrepubliek Bangladesh inzake het project ‘Support to the Implementation of the Bangladesh Delta Plan 2100’; Dhaka, 12 november 2024 en 24 december 2025
Te behandelen:
Loading data -
6
Kosten verkeersveiligheidsmaatregelen N50 Kampen- Ramspol
Te behandelen:
Loading data -
7
Kabinetsreactie rapport ‘Levensduurverlenging loont’
Te behandelen:
Loading data -
8
Antwoorden op vragen commissie over o.a. de geannoteerde Agenda van de Informele bijeenkomst van Milieuministers van 5 en 6 februari 2026 (Kamerstuk 21501-08-1022)
Te behandelen:
Loading data