Moties ingediend bij de Wet herziening wettelijke grondslagen kerndoelen
Plenaire vergadering 2 december 2025
Motie van het lid Moorman c.s. over een toegankelijke bibliotheekvoorziening in elke school in het funderend onderwijs
Besluit: Aangenomen.
Kamerlid, GroenLinks-PvdA
+ 2 anderen
Motie van het lid Kisteman over onderzoeken hoe artikel 1 van de Grondwet altijd voorrang kan krijgen bij de invulling van burgerschapskerndoelen
Besluit: Verworpen.
Kamerlid, VVD
Motie van het lid Van der Plas over scholen in de regio's en in Caribisch Nederland voldoende ruimte geven voor eigen invulling van het curriculum
Besluit: Verworpen.
Kamerlid, BBB
Gewijzigde motie van het lid Moorman c.s. over leesbevordering in de lerarenopleiding en onder leraren (t.v.v. 36699-26)
Besluit: Aangenomen.
Kamerlid, GroenLinks-PvdA
+ 2 anderen
Gewijzigde motie van het lid Kisteman over onderzoeken hoe kan worden gewaarborgd dat gelijke behandeling nooit kan worden geschonden door de levensbeschouwelijke richting van een school (t.v.v. 36699-29)
Besluit: Aangehouden.
Kamerlid, VVD
Gewijzigde motie van het lid Boomsma c.s. over voldoende tijd voor leraren voor het nakijken van schrijfopdrachten (t.v.v. 36699-31)
Besluit: Aangenomen.
Kamerlid, JA21
+ 2 anderen