Stenogram : Stemmingen moties Digitaliserende overheid
27 Stemmingen moties Digitaliserende overheid
Vergaderjaar 2023-2024
Vergaderingnummer 16
Te raadplegen sinds
2023-11-29Inhoudsopgave
Gerelateerde informatie
Toon alle stukken over dossier26643Toon alle items in vergaderingHandelingen TK 2023-2024, 16
Aan de orde zijn de stemmingen over moties, ingediend bij het tweeminutendebat Digitaliserende overheid,
te weten:
-de motie-Dekker-Abdulaziz/Rajkowski over de instelling van een rapid response team op digitaal vlak (26643, nr. 1075);
-de motie-Dekker-Abdulaziz over in kaart brengen wat de wettelijke, technische en financiële obstakels zijn die een mogelijke archivering van het .nl-domein in de weg staan (26643, nr. 1076);
-de motie-Van Weerdenburg over uitspreken dat artificiële intelligentie thuishoort in de portefeuille van de bewindspersoon die verantwoordelijk is voor digitalisering (26643, nr. 1077).
(Zie vergadering van 18 oktober 2023.)
In stemming komt de motie-Dekker-Abdulaziz/Rajkowski (26643, nr. 1075).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks, BIJ1, Volt, DENK, Fractie Den Haan, de PvdA, de PvdD, Lid Gündoğan, D66, Lid Omtzigt, de ChristenUnie, de VVD, de SGP, het CDA, JA21, Groep Van Haga, de PVV, FVD en BBB voor deze motie hebben gestemd, zodat zij is aangenomen.
In stemming komt de motie-Dekker-Abdulaziz (26643, nr. 1076).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks, BIJ1, Volt, DENK, Fractie Den Haan, de PvdA, de PvdD, Lid Gündoğan, D66, Lid Omtzigt, de ChristenUnie, de VVD, de SGP, het CDA, JA21, Groep Van Haga, de PVV, FVD en BBB voor deze motie hebben gestemd, zodat zij is aangenomen.
In stemming komt de motie-Van Weerdenburg (26643, nr. 1077).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks, BIJ1, Volt, DENK, Fractie Den Haan, de PvdA, de PvdD, Lid Gündoğan, D66, Lid Omtzigt, de ChristenUnie, de VVD, de SGP, JA21, Groep Van Haga, de PVV, FVD en BBB voor deze motie hebben gestemd en de leden van de fractie van het CDA ertegen, zodat zij is aangenomen.
Even kijken. De stemmingen onder punt 24, over de wijziging van het Reglement van Orde in verband met het invoeren van termijnen voor de opdrachten van (in)formateur(s), slaan we even over.