E-mailprocedure : [BUZA] Toevoegen brief aan agenda commissiedebat Situatie in Gaza d.d. 7 augustus

De vergadering is geweest

5 augustus 2025
16:00 uur
Aan de leden van de vaste commissie voor Buitenlandse Zaken

Geachte leden,
 
Zojuist is de onderstaande brief over aanvullende humanitaire hulp aan Gaza via luchtlevering van noodhulp (airdrops) door de minister van Buitenlandse Zaken naar de Kamer gestuurd. Deze brief valt onder de reikwijdte van de Artikel-100 brief ‘Humanitaire hulp aan Gaza via airdrops’ van 6 maart 2024 (Kamerstuk 23 432, nr. 513).

Gezien de relatie met het onderwerp, is het voorstel om deze brief toe te voegen aan de agenda van het commissiedebat Situatie in Gaza op donderdag 7 augustus van 14.00-18.00 uur. Daarnaast zal de brief terugkomen op de agenda van de procedurevergadering van donderdag 4 september waar besloten kan worden over een eventuele verdere behandeling.
 
Indien u hiertegen bezwaar heeft, dan verneem ik dat graag uiterlijk dinsdag 5 augustus om 16.00 uur. Als er geen reacties binnenkomen, ga ik ervan uit dat hiertegen geen bezwaar is en wordt de brief toegevoegd aan de agenda van het debat.
 
Met vriendelijke groet,
Sacha Dekker
Adjunct-griffier|Deputy clerk
Vaste Kamercommissie voor Buitenlandse Zaken|Committee on Foreign Affairs
Tweede Kamer der Staten-Generaal |House of Representatives