Stenogram : Stemming Tweede vaststellingswet Wetboek van Strafvordering
11 Stemming Tweede vaststellingswet Wetboek van Strafvordering
Vergaderjaar 2024-2025
Vergaderingnummer 70
Te raadplegen sinds
2025-06-19Inhoudsopgave
Gerelateerde informatie
Toon alle stukken over dossier36636Toon alle items in vergaderingHandelingen TK 2024-2025, 70
Stemming Tweede vaststellingswet Wetboek van Strafvordering
Aan de orde is de stemming in verband met het wetsvoorstel Vaststelling van Boek 1, Hoofdstuk 10, en de Boeken 7 en 8 van het nieuwe Wetboek van Strafvordering (Tweede vaststellingswet Wetboek van Strafvordering) (36636).
(Zie vergadering van 19 maart 2025.)
De voorzitter:
Op 25 maart heeft de Kamer reeds over de ingediende amendementen en de artikelen gestemd.
In stemming komt het wetsvoorstel, zoals op onderdelen gewijzigd door de aanneming van het gewijzigde amendement-Van Nispen (stuk nr. 15), de gewijzigde amendementen-Sneller (stuk nrs. 17, I en II), het gewijzigde amendement-Van Nispen (stuk nr. 14) en het gewijzigde amendement-Van Nispen (stuk nr. 16).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, Volt, D66, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, de VVD, BBB, JA21 en de PVV voor dit wetsvoorstel hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat het is aangenomen.