Stenogram : Stemming Wetboek van Strafvordering
10 Stemming Wetboek van Strafvordering
Vergaderjaar 2024-2025
Vergaderingnummer 70
Te raadplegen sinds
2025-06-19Inhoudsopgave
Gerelateerde informatie
Toon alle stukken over dossier36327Toon alle items in vergaderingHandelingen TK 2024-2025, 70
Stemming Wetboek van Strafvordering
Aan de orde is de stemming in verband met het wetsvoorstel Vaststelling van het nieuwe Wetboek van Strafvordering (Wetboek van Strafvordering) (36327).
(Zie vergadering van 19 maart 2025.)
De voorzitter:
Op 25 maart heeft de Kamer reeds over de ingediende amendementen en de artikelen gestemd.
In stemming komt het wetsvoorstel, zoals op onderdelen gewijzigd door de aanneming van het amendement-Ellian (stuk nr. 26), het amendement-Ellian (stuk nr. 52), de gewijzigde amendementen-Mutluer/Van Nispen (stuk nrs. 51, I en II), het gewijzigde amendement-Ellian (stuk nr. 39), het gewijzigde amendement-Ellian (stuk nr. 46), de gewijzigde amendementen-Helder (stuk nrs. 35, I en II), het gewijzigde amendement-Sneller (stuk nr. 41), het nader gewijzigde amendement-Sneller (stuk nr. 56), de gewijzigde amendementen-Ellian (stuk nrs. 44, I tot en met III), het gewijzigde amendement-Sneller/Ellian (stuk nr. 21), het amendement-Sneller (stuk nr. 45) en het gewijzigde amendement-Ellian (stuk nr. 43).
De voorzitter:
Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, Volt, D66, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, de VVD, BBB, JA21 en de PVV voor dit wetsvoorstel hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat het is aangenomen.
Meneer de staatssecretaris, dat kunt u meteen op het ministerie vertellen.