Debat geweest
21 november 2018 | 14:00 - 20:00
Hoorzitting / rondetafelgesprek

Rondetafelgesprek Toekomst Medialandschap

Hoorzitting / rondetafelgesprek: "Rondetafelgesprek Toekomst Medialandschap"Deze vergadering is geweest
HERZIENE CONVOCATIE
agendapunt met * toegevoegd

Bijlagen

Convocatie commissieactiviteit
Download Herziene convocatie rondetafelgesprek Toekomst medialandschap, 21-11-2018

Deelnemers


Agendapunten

1
Genodigdenlijst rondetafelgesprek Toekomst medialandschap

Details



Ronde I                14.00 – 15.00 uur             Experts (wetenschap, praktijk, onderzoek)
 
  • José van Dijck (universiteitshoogleraar media en digitale samenleving aan de Universiteit Utrecht)
  • Mark Ramakers (directiefuncties en adviseur bij mediabedrijven in binnen- en buitenland)
  • Elger van der Wel (expert invloed van techniek op media, expert media-innovatie, voorheen NOS)
  • Ira van Keulen (onderzoeker Rathenau Instituut, eerste auteur rapport Digitalisering van het Nieuws)

 
Ronde II              15.00 – 16.00 uur             Kranten (institutioneel i.p.v. individuele kranten)
 
  • NDP Nieuwsmedia, brancheorganisatie voor Nieuwsbedrijven, Rien van Beemen (NRC Media)
  • Nederlandse Vereniging van Journalisten, Thomas Bruning (algemeen secretaris)
  • De Correspondent (voorbeeld van andere manier van journalistiek) Rosan Smits (hoofdredacteur).
  • Stimuleringsfonds voor de Journalistiek, René van Zanten (directeur)


Ronde III             16.00 - 17.00 uur           Digitale media
 
  • Netflix, Janneke Sloëtjes (director Public Policy EMEA)
  • Facebook, Edo Haveman (Head of Public Policy Netherlands)
  • Google,  Pim van der Feltz (directeur Google Nederland)
  • Raad voor Cultuur, Marijke van Hees (voorzitter, i.v.m. o.a. digitale content)


Ronde IV             17.00 – 18.00 uur               De Landelijke omroepen[1]
  • Paul Römer (NTR)
  • Arjan Lock (voorzitter College van Omroepen, EO)
  • Shula Rijxman (bestuursvoorzitter NPO)
  • Sven Sauvé (CEO RTL) 

 
Ronde V              19.00 – 20.00 uur             Regionale – lokale omroepen
 
  • Nina Hiddema (interim-directeur Omrop FryslânOmroep)
  • Anneloes Mullink (redacteur, verslaggever, presentator AT5)
  • Jan Rietman, oud-journalist, bestuurs/bedrijfskundige en onderzoeker (o.a. functioneren van de lokale democratie als waakhond van de media in de Achterhoek)
  • Raymond Janssen (bestuurder RN7, Nijmegen)
 
 
[1] Aspirant-omroepen worden apart om reactie verzocht
 
2
Position papers

Te behandelen:

Gerelateerde zaken