Debattraining voor docenten (in opleiding) in september
Bent u (aankomend) docent maatschappijleer of geschiedenis/staatsinrichting? Maak dan nu kennis met de Tweede Kamer en haar werkwijze. Meld u aan voor de debattrainingen in de Tweede Kamer op maandag 13 september of vrijdag 17 september.
Programma
Het programma bestaat uit een debattraining en een rondleiding door het Tweede Kamergebouw. Het is een bijzondere manier om een kijkje te nemen achter de schermen van de Haagse politiek. In een 3 uur durend programma ziet, hoort en beleeft u het parlementaire werk van dichtbij.
Debattraining
In de Tweede Kamer staat het debat centraal. Het is een wezenlijk onderdeel van het democratische proces. Tijdens de debattraining krijgt u praktische tips op het gebied van debatteren. De opgedane debatvaardigheden kunt u vervolgens in uw eigen lessen gebruiken. Om de leerlingen op een interactieve manier duidelijk te maken wat democratie inhoudt en hoe de politiek werkt. Ook krijgt u tijdens de training concrete handreikingen om in de eigen les aan de slag te gaan met debatteren.
Aanmelden
Bent u (aankomend) docent maatschappijleer of geschiedenis/staatsinrichting? Meld u dan nu aan. Het programma op maandag 13 september is van 14.00 tot 17.00 uur. Het programma op vrijdag 17 september is van 13.00 tot 16.00 uur. Er zijn geen kosten verbonden aan het bezoek en de debattraining.
Wilt u zich aanmelden of wilt u meer informatie? Stuur een e-mail naar debatteren@tweedekamer.nl, onder vermelding van naam, organisatie, en contactgegevens.
Contact
- Contact met de Tweede Kamer
- Adres en route
- Veelgestelde vragen
- Bezoek de Tweede Kamer
- Overzicht politieke websites
